Wat is de COVER subsidie?
De Subsidieregeling Collectieven mkb Verduurzaming Reisgedrag (kortweg COVER) is voor organisaties die het mkb vertegenwoordigen. Denk aan een ondernemersvereniging, brancheorganisatie of parkmanagement. Met deze subsidie kun je samen met de andere aangesloten werkgevers stappen zetten naar blijvend duurzaam reisgedrag van je medewerkers, via activiteiten naar eigen keuze. Meer informatie vind je op de website van de RVO.
Waar kan ik subsidie voor aanvragen?
Je kunt subsidie krijgen voor projecten en activiteiten die als doel hebben het reisgedrag van mkb-medewerkers blijvend te verduurzamen. Met de initiatieven maken de aangesloten werkgevers en jouw organisatie deze verduurzaming beter mogelijk. De activiteiten verminderen het gebruik van fossiele brandstoffen in woon-werkverkeer en zakelijk verkeer van medewerkers.
We praten je graag bij over deze nieuwe regeling!
Hiervoor hebben we Jos Hollestelle, senior beleidsmedewerker bij het Ministerie van I&W uitgenodigd. Jos praat ons bij over de voorwaarden en spelregels rondom de COVER-regeling. Daarnaast lichten de drie regionale werkgeversbenaderingen toe wat zij voor jou kunnen betekenen.
Meld je aan en je ontvangt van ons een Teamslink om aan het webinar deel te nemen.
VNO-NCW MKB Noord
Drenthe reist Duurzaam
Groningen Bereikbaar
Werk Slim, Reis Slim (Provincie Fryslân)