Klimaat en Bedrijf

Ondernemen voor brede welvaart bestendigt de toekomst!

27 september 2022
14:30 – 18:00 uur
Museon-Omniversum Stadhouderslaan 37, 2517 HV Den Haag

Wil je als ondernemer het verschil maken door je in te zetten voor grote maatschappelijke vraagstukken, zoals ongelijkheid, armoede, leefomgeving en klimaat? Steeds meer ondernemers werken ruimhartig aan een betere wereld, vaak voor hun kinderen en kleinkinderen, en om hun bedrijf toekomstbestendig te maken.
Maar hoe doe je dat goed? Laat je inspireren door de kennis en kunde van andere ondernemers op het interactieve en inspirerende symposium op de nationale SDG Action Day.

Meer informatie Meld je hier aan!
Afbeelding: Ondernemen voor brede welvaart bestendigt de toekomst! Externe link icoon

Het symposium start met Ingrid Thijssen, voorzitter VNO-NCW, minister Karien van Gennip van Sociale Zaken en onderzoeker Otto Raspe van de Rabobank, die het kader van ‘Ondernemen voor brede welvaart’ schetsen.

Daarna krijgt een inspirerende changemaker uit het bedrijfsleven het podium. Wie dat is, blijft nog een verrassing.
Vervolgens gaan ondernemers met elkaar in gesprek onder leiding van dagvoorzitter Marijke Roskam.

Het symposium wordt afgesloten met een rondleiding over de SDG-tentoonstelling in het Museon-Omniversum en een borrel.

Programma
14.30 uur Inloop
15.00 uur Symposium
16.40 uur Rondleiding
17.00 uur Borrel
18.00 uur Einde bijeenkomst

Aanmelden
Aanmelden kan via deze link. Introducés zijn van harte welkom.

Meer activiteiten

Profiteer van ons grote VNO-NCW-netwerk!

  • 1.000 persoonlijke leden
  • deel ervaringen, kennis en twijfels met leden
  • heb invloed op regionale en landelijke lobby
Word lid
  • De grootste werkgevers- en ondernemersvereniging van het Noorden
  • Voor een optimaal ondernemingsklimaat en brede welvaart
  • Al meer dan 50 jaar sterk voor de regio